Forside
Information
Taegeuk
Taegeuk Il Jang - 1
Taegeuk Yi Jang - 2
Taegeuk Sam-jang - 3
Taegeuk Sah Jang - 4
Taegeuk Oh Jang - 5
Taegeuk Yook Jang - 6
Taegeuk Chil Jang - 7
Taegeuk Pal Jang - 8
Hvordan starter jeg?
Panterne
Vedtægter
Links
Hjælp til indmeldelse
Referat af generalforsamlinger
Generalforsamling d. 27. februar 2023
Generalforsamling d. 28. april 2022
Referat af bestyrelsesmøder
Referat bestyrelsesmøde 29/2 2024
Bestyrelsesmøde d. 21. september 2023
Bestyrelsesmøde d. 2. februar 2023
Bestyrelsesmøde 25/8 2022
Referat af bestyrelsesmøde 8/7 2021
Bestyrelsesmøde d. 14. mart 2021
Årsberetninger
2020
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kalender
Klubben
Værdigrundlag
Om klubben
Danbærere
Om Shin Boo-Young
Om Wandy Nielsen
Teknik
Grundteknikker
Billeder
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
Shop
Kontakt
Bliv medlem
|
Log ind
Midtdjurs Taekwondo Klub
Information
Taegeuk
Taegeuk Il Jang - 1
Taegeuk Yi Jang - 2
Taegeuk Sam-jang - 3
Taegeuk Sah Jang - 4
Taegeuk Oh Jang - 5
Taegeuk Yook Jang - 6
Taegeuk Chil Jang - 7
Taegeuk Pal Jang - 8
Hvordan starter jeg?
Panterne
Vedtægter
Links
Hjælp til indmeldelse
Referat af generalforsamlinger
Generalforsamling d. 27. februar 2023
Generalforsamling d. 28. april 2022
Referat af bestyrelsesmøder
Referat bestyrelsesmøde 29/2 2024
Bestyrelsesmøde d. 21. september 2023
Bestyrelsesmøde d. 2. februar 2023
Bestyrelsesmøde 25/8 2022
Referat af bestyrelsesmøde 8/7 2021
Bestyrelsesmøde d. 14. mart 2021
Årsberetninger
2020
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kalender
Klubben
Værdigrundlag
Om klubben
Danbærere
Om Shin Boo-Young
Om Wandy Nielsen
Teknik
Grundteknikker
Billeder
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2003
2002
2001
Shop
Kontakt
Bestyrelse
Paw Rønde
Formand, Chefinstruktør, 7.Dan
Søren Bak Søballe
Næstformand, 8.Dan
Chris Frey Etefors
Kasserer, 3.Dan
Jan Vestergaard Jakobsen
Bestyrelsesmedlem, 2.Dan
Tessa Holst Møller
Sekretær, 2.Dan
Trænere - Voksenholdet
Paw Rønde
Chefinstruktør, 7.Dan
Sonja Trier
Instruktør, 4.Dan
Trænere - Panterne
Sonja Trier
Ansvarlig træner, 4.Dan
Tessa Holst Møller
Assistenttræner, 2.Dan